6461 GB
Limburg
Dit beleggingsobject betreft een eenvoudige studio op de begane grond dat ideaal geschikt is voor de kleinere belegger. Het object is gelegen op een rustige locatie in een woon-omgeving en gelegen nabij winkelcentrum Bleijerheide, Kerkrade centrum en Schacht Nulland. Het object is goed bereikbaar middels het openbaar vervoer en middels diverse uitvalswegen richting Heerlen, Kerkrade centrum en Duitsland.
Het object is voorzien van een eigen keuken, douche en toilet. De woonstudio verkeert in goede staat van onderhoud en recent is het appartement voorzien van een nieuwe c.v.-combiketel (Nefit, HR Proline).
Land
Nederland
Soort pand
Woning / appartement
Laatste wijziging
9-5-2017
Vloeroppervlakte
38 m2
Bouwjaar
circa 1958
Contractinformatie
Volledig verhuurd
Huurders
Ingangsdatum: 2 november 2011
Termijn: onbepaalde tijd
Opzegtermijn: 1 maand
Huurprijs: € 3.769,20 per jaar.
Huurder is zelf contractant van nutsvoorzieningen.
Huursom
€ 3.769
Vraagprijs
€ 49.000 K.K.
Factor
13,10
Eigendomssituatie
Volledig eigendom
Kadaster
Gemeente Kerkrade, sectie E, nummer 5902-A2.
Dit object is reeds verkocht. Bent u op zoek naar een vergelijkbaar object, dan kunt de zoekfunctionaliteit gebruiken, of contact met ons.
Indicatieve rendementsberekening
Benieuwd of u de aankoop gedeeltelijk kunt financieren?
Zoekt u een betrouwbare partij voor het beheren van uw portefeuille?
Uw belegging goed verzekerd?
Wilt u onafhankelijk advies over de actuele waarde van dit object? Klik op de knop om een taxatie aan te vragen!