Deurne, Schuifelenberg 5 A, 5B en 5C image
Deurne, Schuifelenberg 5 A, 5B en 5C image
Deurne, Schuifelenberg 5 A, 5B en 5C image

Beleggingspand Schuifelenberg 5 A, 5B en 5C in Deurne verkocht

01-04-2022
De status van het beleggingspand Schuifelenberg 5 A, 5B en 5C in Deurne is gewijzigd naar ‘verkocht’.
Dit beleggingspand is op 02 juni 2021 gepubliceerd op ons platform. Wij feliciteren de aanbieder met de verkoop.
De kerngegevens zijn als volgt:
  • Vraagprijs: € 600.000
  • Huursom: € 60.517
  • Factor: 9.90
Bij publicatie hebben wij de volgende omschrijving gebruikt:

Drie verhuurde winkelpanden van in totaal 572 m² aan het in het centrum gelegen Schuifelenberg te Deurne. 

De winkelpanden zijn verhuurd aan respectievelijk verhuurd aan Salon Kap-Zone, ‘Koffie- en theezaak’ en By Nana’s. De ‘Koffie- en theezaak’ is per 1 februari 2022 verhuurd.

De objecten vallen onder het bestemmingsplan “Centrum Deurne”, onherroepelijk vastgesteld op d.d. 27 januari 2015. De geldende bestemming is “enkelbestemming centrum”, waardoor o.a. detailhandel en dienstverlening met baliefunctie binnen het bestemmingsplan vallen.

De Schuifelenberg verbindt de huidige hoofdwinkelstraat, de Stationstraat, met het in 2010 geopende winkelcentrum De Wolfsberg. Het centrum beschikt over veel landelijke winkelketens zoals de Albert Heijn, Kruidvat, C&A, Hema, ICI Paris en diverse eet- en drinkgelegenheden.

Met de auto bent u via Rijkswegen N270 en A67 (Eindhoven en Venlo) bent u binnen enkele minuten in het centrum van Deurne. Het station bevindt zich in een straal van 1 km van het object.

Vergelijkbaar aanbod

Image of Bussum, Landstraat 1 en Kerkstraat 19

Bussum

Landstraat 1 en Kerkstraat 19
Winkelpand
€ 3.176.500
Image of Amsterdam, Eerste Van Swindenstraat 92

Amsterdam

Eerste Van Swindenstraat 92
Winkelpand
€ 550.000
Image of Amsterdam, Roetersstraat 2 A

Amsterdam

Roetersstraat 2 A
Horecapand
€ 650.000

Vergelijkbaar pand kopen

Bent u op zoek naar een vergelijkbaar beleggingspand?
Maak een account aan en registreer uw zoekprofiel dan ontvangt u ons aanbod als eerste direct na publicatie.

Vergelijkbaar pand verkopen

Heeft u zelf een beleggingspand om te verkopen?
Presenteer uw pand rechtstreeks aan ons netwerk van 100.000 beleggers waarvan er wekelijks 47.000 beleggers de mailing met nieuw aanbod ontvangen.
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded.