Zandvoort, Cornelis Slegersstraat 6 image
Zandvoort, Cornelis Slegersstraat 6 image
Zandvoort, Cornelis Slegersstraat 6 image

Beleggingspand Cornelis Slegersstraat 6 in Zandvoort verkocht

24-03-2023
De status van het beleggingspand Cornelis Slegersstraat 6 in Zandvoort is gewijzigd naar ‘verkocht’.
Dit beleggingspand is op 26 april 2022 gepubliceerd op ons platform. Wij feliciteren de aanbieder met de verkoop.
De kerngegevens zijn als volgt:
  • Vraagprijs: € 200.000
  • Huursom: € 12.000
  • Factor: 16.70
Bij publicatie hebben wij de volgende omschrijving gebruikt:
Gelegen in de oude ijsfabriek aan de Cornelis Slegersstraat, in een zijstraat van winkelstraat de Grote Krocht, bevindt zich Cornelis Slegersstraat 6. Sinds jaar en dag huurt Tutti Frutti, een bekend adres voor vintage kleding van goede kwaliteit, daar haar huurruimte. En u kunt nu de eigenaar worden van dit fantastische pand!

U betreedt de winkelruimte van ca. 38 m², om vervolgens door te lopen naar het magazijn (ca. 11 m²). Tevens vindt u achter een pantry en toiletruimte.

- Winkelruimte met magazijn, pantry en toiletruimte;
- Pand wordt verkocht in verhuurde staat;
- Huuropbrengst per jaar: € 12.000,= excl. btw;
- Slapende vve;
- Goede locatie in zijstraat van hoofd-winkelstraat;
- Totale oppervlakte bedraagt ca. 55 m².

Vraagprijs: € 200.000,= k.k.

Vergelijkbaar aanbod

Image of Den Haag, Schapenlaan 30

Den Haag

Schapenlaan 30
Woning / appartement
€ 155.000
Image of Sint-Maartensdijk, Geulweg 37

Sint-Maartensdijk

Geulweg 37
Bedrijfspand
€ 295.000

Vergelijkbaar pand kopen

Bent u op zoek naar een vergelijkbaar beleggingspand?
Maak een account aan en registreer uw zoekprofiel dan ontvangt u ons aanbod als eerste direct na publicatie.

Vergelijkbaar pand verkopen

Heeft u zelf een beleggingspand om te verkopen?
Presenteer uw pand rechtstreeks aan ons netwerk van 100.000 beleggers waarvan er wekelijks 47.000 beleggers de mailing met nieuw aanbod ontvangen.
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded.