Beleggingspand Hopperzuigerstraat 31 in Almere verkocht
05-12-2023
De status van het beleggingspand Hopperzuigerstraat 31 in Almere is gewijzigd naar ‘verkocht’.
Dit beleggingspand is op 06 oktober 2023 gepubliceerd op ons platform. Wij feliciteren de aanbieder met de verkoop. div>
De kerngegevens zijn als volgt:
- Vraagprijs: € 199.500
- Huursom: € 15.000
- Factor: 13.30
Bij publicatie hebben wij de volgende omschrijving gebruikt:
Het betreft een mooie kans om een courant beleggingsobject te kopen met een huurder met super (google) reviews.
De huurder, Gorkha Express (VOF), maakt Indiaas, Curry's en Tandoori en staat erg goed aangeschreven. Aangezien het een VOF betreft is huurder ook in prive aansprakelijk hetgeen voor verhuurders altijd meer zekerheid kan bieden.
Verkoper was tot voor kort eigenaar van het gehele blok met 19 bedrijfspanden en is over gegaan tot verkoop per bedrijfspand/unit, inmiddels zijn er al meerdere units verkocht en start verkoper nu met deze unit in verhuurde staat. Ook leeg (zonder huurder) zijn de units erg in trek en zijn er reeds meerderen verkocht voor allen nagenoeg dezelfde prijs. Uitzonderingen enkel vanwege interne staat of hoek-/ tussenpand.
*Binnenfoto's volgen nog binnenkort.
*De huurprijs is door een lokale makelaar recent als 'aan de lage kant' omschreven.
*De koopprijs is gelijk aan de unit in leegstaat. Je hoeft echter niet vervolgens een huurder te zoeken met eventuele kosten en leegstand van dien.
Het leuke aan dit project is dat de units juridisch gezien appartementsrechten betreffen. Dit heeft enkele voordelen zoals:
-U regelt gezamenlijk het onderhoud aan het dak;
-U regelt gezamenlijk de opstalverzekering;
-U ontmoet andere ondernemers en beleggers met dezelfde interesses.
Bijzonderheden:
-Indexering (jaarlijkse verhoging van de huur) zal per 1 januari aanstaande weer plaatsvinden, de huur kan dus weer een paar procent omhoog, dit kan ieder jaar;
-De Vereniging van Eigenaren waar u automatisch lid van wordt is momenteel nog niet actief. Dit zal binnen niet al te lange tijd geformaliseerd worden. Een reële begroting leert dat de maandelijkse bijdragen per unit ca EURO 50,- zullen gaan bedragen;
- De gemeente dient bij voorgenomen verkoop medegedeeld te worden dat het verkoopvoornemen er is zodat zij mee kunnen bieden. Op dit moment heeft de gemeente bevestigd daar geen gebruik van te maken. Dit is in de jaren 90 ten tijde van de gronduitgifte/ bouw opgenomen in de verkoopakte van de gronden;
- Verkoper wil graag de notariële levering via De Boer Verouden Notarissen te Houten;
-Eventueel zijn er nog enkele andere unit's in verhuurde staat beschikbaar. (Gedeeltelijke) Financiering door verkoper behoort tot de mogelijkheden.
-Eventueel zijn er nog enkele andere unit's in verhuurde staat beschikbaar. (Gedeeltelijke) Financiering door verkoper behoort tot de mogelijkheden.
Neem gerust contact op voor meer informatie of een afspraak ter plaatse. Verkoper laat de mogelijkheden graag aan u zien.
Laatste nieuws
Verkocht in Maastricht
31-07-2025
Verkocht in Amsterdam
01-07-2025
Verkocht in Amsterdam
29-06-2025
Verkocht in Alphen aan den Rijn
02-05-2025
Verkocht in Alphen aan den Rijn
02-05-2025
Verkocht in Gennep
01-05-2025
Verkocht in Goor
01-05-2025
Verkocht in Den Haag
01-05-2025
Verkocht in Nederweert
30-04-2025
Verkocht in Nieuwegein
29-04-2025
Verkocht in Nieuwegein
29-04-2025
Verkocht in Hilversum
14-04-2025
Vergelijkbaar aanbod
Vergelijkbaar pand kopen
Bent u op zoek naar een vergelijkbaar beleggingspand?
Maak een account aan en registreer uw zoekprofiel dan ontvangt u ons aanbod als eerste direct na publicatie.
Vergelijkbaar pand verkopen
Heeft u zelf een beleggingspand om te verkopen?
Presenteer uw pand rechtstreeks aan ons netwerk van 100.000 beleggers waarvan er wekelijks 47.000 beleggers de mailing met nieuw aanbod ontvangen.